Zeptejte se v zahrádkářské poradně! Zdarma, rychle a bez registrace: Přidat dotaz

Všeobecné podmínkyVložením svého dotazu a nahráním fotografie na portál Šikovný zahrádkář - www.sikovnyzahradkar.cz (dále jen portál) uděluje uživatel souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Osobní a jiné údaje poskytnuté portálu nebudou sdělovány třetím stranám.

Dále poskytuje provozovateli portálu souhlas s publikováním svých fotografií a příspěvků v tiskové nebo elektronické podobě v rámci tohoto webu a při jeho propagaci v různých médiích a různými formami.

Příspěvky které odporují etice, dobré morálce, nebo které porušují zákony a právní normy České republiky mohou být zamítnuty a to i bez přechozího upozornění.

Prohlašuje, že je autorem vložených fotografií a že má souhlas osob se zveřejněním fotografií, na kterých jsou případně zachyceny a prohlašuje, že si není vědom, že by třetí osoba bránila nebo zpochybňovala uveřejnění fotografií.

Při nahrávání fotografií v uživatelské sekci se mohou nahrávat fotografie ve formátu jpg/jpeg jejichž velikost bude automaticky upravena pro potřeby zobrazení na portálu. Fotografie které odporují etice, dobré morálce, nebo které porušují zákony a právní normy České republiky mohou být znepřístupněny bez předchozí upozornění. Jednotlivé fotografie jsou před zveřejněním schvalovány mohou být zamítnuty a to i bez přechozího upozornění.

Uživatel si je vědom, že jeho příspěvky a fotografie budou veřejně dostupné jen po dobu fungování portálu na který příspěvky a fotografie nahrál. Veškerý obsah vytvořený uživatelem může být kdykoliv smazán nebo znepřístupněn a to i bez předchozího upozornění.

Uživatel nemá žádné právo na jakoukoliv odměnu či náhradu za tvorbu obsahu a nahrání svých fotografií.

Funkce upozornění na nové příspěvky není závazná a může být ovlivněna nastavením vašeho emailového klienta. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za škody způsobené nedoručením odpovědí, stejně tak nemůže odpovídat za serióznost příspěvků ostatních uživatelů.

Provozovatel portálu sikovne-ruce.eu si vyhrazuje právo změny těchto podmínek, a to i bez přechozího upozornění.

Děkujeme Vám,
tým ŠikovnýZahrádkář.cz
Přihlaste se snadno pomocí Facebooku

Přihlášení je pohodlné a rychlé, nebudete muset vyplňovat žádné další údaje, budete moci přispívat do poradny nebo se účastnit diskuzí.

Přihlásit se Facebookem

Nechceme žádné Vaše osobní údaje, ověřujeme Vás jen podle jména a emailu.

Tipy pro zahradničení, kalendář a vaše otázky
Informace o zpracování osobních údajů - © 2006 - 2024, Code & Design by Dario Kolar